Ayase Shinomiya

Osobowość

Guilty Crown Ayase ShinomiyaAyase jest życzliwą i silną wolą, która robi wszystko, aby pomóc Pogrzebowi. Jest utalentowaną pilotką i zakochuje się w Gai, ale zaprzecza jej uczuciom, mówiąc, że to po prostu szacunek. Ona nie lubi być litowana. Później w serii zaczęła rozwijać uczucia dla Shu. Na początku były bardzo subtelne podczas drugiej części serii, ale w późniejszych odcinkach stały się bardziej zauważalne. Odcinek 19 był wtedy, gdy płakała, gdy Shu sam podjął wirusa Apocolaypse, po tym, jak prosił, by tego nie robić. Był kolejny odcinek, w którym Shu nazwał ją piękną po tym, jak został przeniesiony do jednostki kontrolnej Endlave, do której Ayase zaczerwieniła się, później Ayase mówi Shu, aby nie umarł ze swoją Pustką, ponieważ właśnie "pożyczyła" jej serce. W odcinku 22, Ayase '

Tło wydarzeń

Guilty Crown Ayase ShinomiyaNiewiele o jej wczesnym życiu, ale wiadomo, że jakiś czas przed serią straciła nogi i została zmuszona do wózka inwalidzkiego. Została dotknięta przez opresyjny reżim, który GHQ ustanowiła nad Japonią i wstąpił do Organizacji Zakładów Pogrzebowych od represyjnego reżimu, który rządził Japończykami od dekady.

Wygląd

Guilty Crown Ayase ShinomiyaAyase można opisać jako piękną i szczupłą młodą kobietę. Jednym z zauważalnych aspektów jej ciała są jej piersi, które można opisać jako C-cup. Wydaje się też mieć bezbłędne ciało. Nosi czerwony strój, a kiedy idzie spać, nosi białą sukienkę. Ona również tymczasowo nosiła mundur szkoły średniej Tennouzu w odcinku 12, kiedy została zmuszona do pozostania w szkole razem z innymi członkami klubu pogrzebowego.

Umiejętności

Pustka Ayase pozwala Ayase'owi stanąć na jej niepełnosprawnych nogach. Sprawiają wrażenie nóg Endlave. Jej pustka pozwala na zwiększenie prędkości i lotu. Zostało to przedstawione w odcinku 13, gdy grupa zbirów zaatakowała szkołę z kwarantanną skradzionym wojskowym humvee i Endlave.

Reklama